Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online

Dyqanet Max Optika sot janë pikat e referimit jo vetëm për ata që kanë nevojë për një vizitë optometrie dhe syze, por edhe për ata që janë në kërkim të dhuratava të çmuara apo aksesorëve të modës si syzet e diellit ose ato optike, tek ne do të gjeni koleksionet më të fundit me çmimet më të mira në treg. Top Brands nga, Bvlgari,Flair, Prada, Chopard, Dolce&Gabbana, Persol, Ray Ban, Fendi, Flair, Roberto Cavalli, Maui Jim, Police, Givenchy dhe shumë, më tepër.

Produktet në Shitje

"Prada" Syze Optike

"Prada" Syze Optike

19.100 Lekë

"Police" Syze Optike

"Police" Syze Optike

13.500 Lekë

"Chopard" Syze Optike

"Chopard" Syze Optike

37.500 Lekë

"Max Mara" Syze Optike

"Max Mara" Syze Optike

19.900 Lekë

"Ray Ban" Syze Optike

"Ray Ban" Syze Optike

14.300 Lekë

Shiko më shumë ProdukteVlerësimet e Fundit