Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online

Kompania “Krienko “ e ka nisur akitivitetin e tij ne fushen e konfeksioneve ne vitin 1993. Sot ka arritur te transformohet ne liderin absolut te tregut te veshjeve ne Shqiperi dhe me gjere.Ne keto 20 vite kompania ka bashkepunuar me markat me prestigjoze ne tregun global te veshjeve si Meltin’Pot , Versace, D & G, Tommy Hilfiger, Only, Ben Sherman, etj. I njohur ne Shqiperi me marken “Krienko Jeans”, ofron nje shumellojshmeri produktesh ne jeans, dok dhe lino per te gjitha grupmoshat.

www.krienko.com

Produktet në Shitje

Bluze Sportive

Bluze Sportive

2.500 Lekë

Tuta sportive

Tuta sportive

2.800 Lekë

Xhinse per femra

Xhinse per femra

2.900 Lekë

Shiko më shumë ProdukteVlerësimet e Fundit

Anëtari nuk ka marrë akoma asnjë vlerësim.