Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Synchr Hydratime Body Cream 150ml

Kozmetikë / Produkte Higjenë e Lekurës

Synchr Hydratime Body Cream 150ml

nga Farma Net Albania

2.900 Lekë

Krem super hidratues per lekuren e thate dhe shume te thate, te trupit dhe te gjoksit.Per tu perdorur pas banjes per te eleminuar ndjesite e bezdishme te tensionit te lekures.Perdorimi i rregullt e ben lekuren te paster te leshuar dhe vitale.