Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Paté Patëllxhani 100g

Te gjitha per shtepine / Bime te egra

Paté Patëllxhani 100g

nga Grepi Outlet

300 Lekë

Paté patëllxhani e bërë vetë. Pesha neto 200g.