Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Shegë e Qëruar - 400 gr

Te gjitha per shtepine / Bime te egra

Shegë e Qëruar - 400 gr

nga Grepi Outlet

300 Lekë

Shegë e qëruar, e ambalzhuar në një paketim prej 400 gr neto. Të ruhet në ambjent frigoriferik.

Shega është një ndër frutat më të shëndetshëm në tokë. Ajo përmban një sasi të madhe përbërësish bimorë të pakrahasueshëm me ushqimet e tjera. Shumë studime kanë treguar që shega ka disa avantazhe të pabesueshme per trupin e njeriut, duke ulur rrezikun e shumë sëmundjeve.Lëngu i shegës mund të ulë rrezikun ndaj sëmundjeve të zemrës.Përdorimi i shegës ndihmon në luftën kundër mykut dhe bakterieve.