Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Fustan i markes TAHARI, masa 14 cmimi 50 usd i diskutuar Fustan i markes TAHARI, masa 14 cmimi 50 usd i diskutuar
Fustan i markes TAHARI, masa 14 cmimi 50 usd i diskutuar Fustan i markes TAHARI, masa 14 cmimi 50 usd i diskutuar

Veshje / Fustane

Fustan i markes TAHARI, masa 14 cmimi 50 usd i diskutuar

nga Rea.usa

6.300 Lekë

Fustan i markes TAHARI, masa 14, mjaft elegant dhe teper i pershtatshem per
darka apo festa. Ardhur nga USA, Cmimi dyqani 140$, cmimi i shitjes 50 usd i diskutueshem,
kemi edhe disa modele te tjera me cmime okazion per cilesine qe kane.

Stok i konsiderueshem me mundesi zgjdhje me cmime nen kosto, cmime qe fillojne
nga 400 lek copa deri ne cmimin e modelit te reklamuar qe eshte ne cilesine superiore,
shiten per arsye mbyllje aktiviteti bashke me raftet e dyqanit te cilat jane punime hekuri,
me syprine xhami, design dhe punim mjaft cilesor.


Cel 0682121120