Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Biçikletë Lombardo Erice 200 / 26″/MTB

Vegla Sportive për kushte shtëpie / Cardio, Stepe dhe Biçikleta

Biçikletë Lombardo Erice 200 / 26″/MTB

nga Grepi Outlet

38.500 Lekë

Përshkrim dhe të dhëna teknike mbi biçikletën.

Pesha 17 Kg

Telajo Steel Full suspension 26″

Piruni OVERSIZE Hi-Ten tig trekking

Grupi 3×7 Speed Shimano Tourney

Devijuesi prapa Shimano Tourney – TX35

Rotalibri Shimano – TZ21 / 14-28 teeth

Devijuesi para Shimano Tourney – TZ30

Korona e madhe Lombardo steel / 170mm, 42x34x22 teeth

Komandimi i marshave Shimano Revo-Shift – RS36

Zinxhiri Kmc – Z51 / Z Bridge shape

Shala Lombardo Erice

Tubi i shales Lombardo alloy 25,4x250mm / Black

Frenat Lombardo alloy V-brake

Gomat Lombardo 26×2.10 / White Line

Vendi i prodhimit Made in Italy

Garancia 12 Muaj