Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Biçikletë Sestriere 270 City / 26″

Vegla Sportive për kushte shtëpie / Cardio, Stepe dhe Biçikleta

Biçikletë Sestriere 270 City / 26″

nga Grepi Outlet

48.000 Lekë

Përshkrim dhe të dhëna teknike mbi biçikletën.

Pesha 14.3 Kg

Telajo 26″ Aliazh alumini 6061 (Integrated)

Piruni Lombardo Alloy Zoom CH-420 / 60mm

Grupi 3×7 Shimano Tourney

Devijuesi prapa Shimano Tourney – TX35

Rotalibri Shimano – TZ20 / 14-28 teeth

Devijuesi para Shimano Tourney – TZ30

Korona e madhe Lombardo steel / 170mm, 42x34x24 teeth

Komandimi i marshave Shimano Revo-Shift – RS36

Zinxhiri Kmc – Z51 / Z Bridge shape

Shala Lombardo sestriere

Tubi i shales Lombardo alloy 27,2x300mm

Frenat Lombardo alloy V-brake

Gomat Lombardo 26×2.10

Vendi i prodhimit Made in Italy

Garancia 12 Muaj