Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Biçikletë Lombardo Taranto 400 M/28″-24V Biçikletë Lombardo Taranto 400 M/28″-24V
Biçikletë Lombardo Taranto 400 M/28″-24V Biçikletë Lombardo Taranto 400 M/28″-24V

Vegla Sportive për kushte shtëpie / Cardio, Stepe dhe Biçikleta

Biçikletë Lombardo Taranto 400 M/28″-24V

nga Grepi Outlet

54.800 Lekë

Përshkrim dhe të dhëna teknike mbi biçikletën.

Pesha 15.5 Kg

Telajo Aliazh Alumini 6061 Integrated / Special

Piruni OVERSIZE Hi-Ten tig trekking

Grupi 3×8 Shimano altus

Devijuesi prapa Shimano Acera

Rotalibri Shimano – HG20 / 12-28 teeth

Devijuesi para Shimano Tourney – TZ30

Korona e madhe Lombardo alloy / 170mm, 42x34x24 teeth

Komandimi i marshave Shimano stef

Zinxhiri Kmc – Z51 / Z Bridge shape

Shala Royal Freeway /lombardo confort

Tubi i shales Lombardo alloy 27,2x300mm / Black

Frenat Lombardo alloy V-brake

Gomat Lombardo Reflect 700x35mm

Vendi i prodhimit Made in Italy

Garancia 12 Muaj