Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Biçikletë Lombardo Rimini Monotub 28″

Vegla Sportive për kushte shtëpie / Cardio, Stepe dhe Biçikleta

Biçikletë Lombardo Rimini Monotub 28″

nga Grepi Outlet

39.700 Lekë

Përshkrim dhe të dhëna teknike mbi biçikletën.

Pesha 15.5 Kg

Telajo Steel monotube

Piruni Hi-Ten tig

Grupi 1×6 Shimano Tourney

Devijuesi prapa Shimano Tourney – TX35

Rotalibri Shimano -TZ20 / 14-28 teeth

Devijuesi para ——-

Korona e madhe Lombardo / 170mm, 42 teeth w/ disc

Komandimi i marshave Shimano Revo-Shift – RS36

Zinxhiri Kmc – Z51 / Z Bridge shape

Shala Royal Rio /lombardo trekking

Tubi i shales Lombardo alloy 25,4x300mm / Silver

Frenat Lombardo alloy V-brake

Gomat Lombardo 700x35mm / B-W Line

Vendi i prodhimit Made in Italy

Garancia 12 Muaj