Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Biçikletë Elektrike Lombardo E- Bike Ischia

Vegla Sportive për kushte shtëpie / Cardio, Stepe dhe Biçikleta

Biçikletë Elektrike Lombardo E- Bike Ischia

nga Grepi Outlet

155.000 Lekë

Përshkrim dhe të dhëna teknike mbi biçikletën.

Pesha 19.5 kg
Telajo Aliazh alumini , 20″ , qe paloset
Piruni Hi-ten tig
Motorri Hub motor, Brushless 250W, 36V, Max Torque 32 Nm
Bateria Panasonic Lithium Ionen – 36Volt 9,2Ah – Magnetic plug
Marshet Shimano revo shift RS36 -6v
Shpejtesia 25 Km/ore
Korona e madhe Lombardo Alloy 44×170 with chainguard
Komandimi i marshave Shimano rapid fire M310 -7sp
Zinxhiri 7 speed
Shala Royal freeway/Lombardo confort
Autonomia Deri ne 65 km ne kushte ideale
Frenat Lombardo Alloy V-Brake
Gomat Schwalbe Energizer Plus 20×1.75 black reflect line
Vendi i prodhimit Made in Italy
Garancia 12 Muaj