Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
YAMAHA- VX-SPORT 2008-09 GOLD LIMITED EDITION EXTRA GJENDJE YAMAHA- VX-SPORT 2008-09 GOLD LIMITED EDITION EXTRA GJENDJE YAMAHA- VX-SPORT 2008-09 GOLD LIMITED EDITION EXTRA GJENDJE YAMAHA- VX-SPORT 2008-09 GOLD LIMITED EDITION EXTRA GJENDJE
YAMAHA- VX-SPORT 2008-09 GOLD LIMITED EDITION EXTRA GJENDJE YAMAHA- VX-SPORT 2008-09 GOLD LIMITED EDITION EXTRA GJENDJE YAMAHA- VX-SPORT 2008-09 GOLD LIMITED EDITION EXTRA GJENDJE YAMAHA- VX-SPORT 2008-09 GOLD LIMITED EDITION EXTRA GJENDJE

Mjete Lundrimi / SkiJet

YAMAHA- VX-SPORT 2008-09 GOLD LIMITED EDITION EXTRA GJENDJE

nga YAMAHA MARINE CROATIA

Gjendja: I Përdorur.
Një produkt i përdorur nga një blerës tjetër që është rivendosur në shitje.
Lexoni përshkrimin për detaje mbi gjendjen funksionale dhe estetike.

750.000 Lekë

Shitësi e nis produktin 8 ditë pasi ju të bëni porosinë.

Shtoje në Shportë

Nje Super OFERTE DHE E FUNDIT NGA JET SKIT E PERDORUR - YAMAHA _VX-SPORT -1052cc Forstroke -2008-2009Limited edition GOLD -ME 130 ORE PUNE Full i Dignistikuar gjendje perfekte ...GATI PER SEZONIN ----FULLE SERVISUAR VAJRA FILTRA - KANDELA TE GJITHA YAMAHA GENUINE PARTS per info kontaktoni numrin tone ------VIBER ----WATSAP +355685088868