Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Kepuce klasike Kepuce klasike
Kepuce klasike Kepuce klasike

Veshje / Këpucë

Kepuce klasike

nga Grepi Outlet

5.000 Lekë

Nese doni qe kembet tuaja te jene elegante te veshura me ngjyrat e stines e te ecin pa u sforcuar duhet te blini ate qe ju pershtatet me se miri. Pikerisht keto...kepuce klasike vetem per kembe te bukura ngjyre mustarde material lekure nr 37. Me nje pale kepuce te tilla kemba juaj do te ece dhe do te shndrije ne eventet ku do te shkoni kete vere. Nxitoni! Sasia eshte vetem 1