Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Kepuce moderne

Veshje / Këpucë

Kepuce moderne

nga Grepi Outlet

6.000 Lekë

A jeni dakort me idene se nuk ka me mire kur ne Kepuce bashkohet materiali I lekures dhe ai I kastorit? Besoj te mendoni njesoj pasi me kte produkt teper cilesor kemba juaj jo vetem qe do te duket e bukur por do te qendroje me elegance ne nje kepuce moderne dhe te rehatshme per shkak edhe te tabanit te krijuar enkas. Kepuce bezhe nr 37 me take te larte por te lehte ku kemba juaj do te duket me e bukur dhe e veshur se kurre ndonjehere. Nxitoni sepse ky rast eshte okazion.