Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Evolflex

Çdogjë për Shtëpi / Dyshek

Evolflex

nga Evolflex

22.000 Lekë

Evolflex Aloe Vera është një dyshek 24 cm i lartë, i përbërë me material gome poliretan me dendësi të lartë. Shtresa Soya Mind e cila bën të mundur shpërndarjen e peshës së trupit, është tërësisht e mbështjell me pambuk organik që e bën antibakterial dhe antialergjik. Fasho anësore mistral dhe kapsulat për vetajrosje sa me te mire te dyshekut, bën parandalimin e mykut dhe lagështisë. Ky dyshek vjen tek ju me një garanci 15 vjet dhe transportin e përshirë në çmim. Porosisni tani dhe përfitoni Super Ofertën: Jastëk, jorgan dhe mbulesë dysheku.