Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Sky Pro Black XTouch 5''  DualSim. Dhurate 1 powerbank 2600 mAh

Elektronikë / Celularë

Sky Pro Black XTouch 5'' DualSim. Dhurate 1 powerbank 2600 mAh

nga InnJoo

19.900 Lekë

Ekrani: 5” inch 480* 854 HD IPS

Kamera: Front 5.0 MP Rear 13.0 MP Auto Fokus

CPU: MTK Quad Core 1.3 GHz

RAM: 1GB

ROM : 8GB

External Storage: 32 GB

Connection: 2G/3G/WiFi /Bluetooth

Bateria Lithium: 1900 mAh

System: ANDROID 4.4

SIM Card: Dual SIM

Garanci: 1 vit