Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Note Pro InnJoo Smartphone 5.5" DualSim. Dhurate 1 powerbank 2600 mAh

Elektronikë / Celularë

Note Pro InnJoo Smartphone 5.5" DualSim. Dhurate 1 powerbank 2600 mAh

nga InnJoo

26.900 Lekë

Ekrani: 5.5” inch 720* 1280 HD IPS

Kamera: Front 8.0 MP Rear 13 MP Auto Fokus

CPU: MTK Quad Core 1.3 GHz

RAM: 2GB

ROM: 16GB

External Storage: 64 GB

Connection: 2G/3G/WiFi /Bluetouth

Bateria: Lithium 3000 mAh

System: ANDROID 4.4

SIM Card: Dual SIM