Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
serious mass 5.5kg

Suplemente shtesa Ushqimore / Proteina

serious mass 5.5kg

nga Supplement Albania

9.000 Lekë

Serious Mass pa sheqer të shtuar përmban 250g karbohidrate, 25g vitamina dhe minerale, kreatinë dhe glutaminë , 50g protein premium për të krijuar një përzierje përbindëshe prej 1250 kalorish dhe e gjithë kjo pa sheqer.