Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
SUPERIOR BEEF AMINO 7200/ shije portokalli 320 tableta

Suplemente shtesa Ushqimore / Amino Acide dhe Kreatin

SUPERIOR BEEF AMINO 7200/ shije portokalli 320 tableta

nga Supplement Albania

4.500 Lekë

SUPERIOR BEEF AMINO 7200

BURIM PROTEINASHTË CILËSISË MË TË LARTË

PRODUKT I PRODHUAR VEÇANËRISHT PËR SPORTISTËT PROFESIONIST.

ÇDO TABLETE PËRMBAN 1800 MG PROTEIN ISOLATE TË HIDROLIZUAR ME ORIGJINË SHTAZORE (MISH LOPE), SPEKTRIN E PLOTË TË AMINOACIDEVE ME PËRQENDRIM TË LARTË, SI DHE SHUMË PËRBËRËS TË TJERË USHQYES DHE TË DOMOSDOSHËM.

Aminoacidet nga mishi i lopës të ekstraktuara nga Proteina Isolate e Hidrolizuar e mishit të lopës janë shumë të lehta për tu tretur, rrisin nivelin e kolagjenit, dhe mbështesin proçeset anabolike. Ajo nuk përmban kolesterol, laktoz dhe yndyrna dhe ndihmon në rritjen e masës muskulare të pastër. Amino 7200 vjen në tableta të përtypshme me shije portokalli, e ngjashme me W.M.B Amino 6300. Është një produkt unik në treg ndryshe nga aminoacidet e tjera të mishit të lopës me shije apo erë të pakëndshme. Pasi ta provoni dhe shijoni një herë ju do të dashuroheni me këtë produkt.

UDHËZIME PËR PËRDORIMIN:

Si suplement ushqimor merrni 4 tableta midis vakteve dhe 4 tableta 45 minuta përpara ose menjëherë pas stërvitjes.

PARALAJMËRIME:

Suplementet ushqimore nuk zëvendesojnë një dietë të balancuar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar. Mbajeni produktin larg fëmijëve. Konsultohuni me doktorin tuaj përpara përdorimit. Tejkalimi në përdorim mund të shkaktojë efekt laksativ.

FAKTORËT ALERGJIK:

Prodhuar në një strukturë PMP , që përdor qumësht , sojë, vezë , kikirikë.

KUSHTET E RUAJTJES:

Të ruhet në një vend me temperaturë midis 5-30 ° C ( 41-86 ° F) . Mbani larg nga të nxehtit e drejtpërdrejtë, lagështia dhe rrezet e diellit . Pas hapjes mos e mbani produktin më shumë se 6 muaj.

PËRBËRËSIT:

Proteine Isolate e mishit të lopës e hidrolizuar (1800 mg/tab), Agjent Mbushës (Celluloze Microcristaline), Embëlsues(sorbitol),Agjent kundër ngurtësimit (stearat magnezi, talk, trikalcium fosfat), Arome Portokalli dhe Mandarine (natyrale dhe artificiale), Ngjyrues (sanset yellow FCF).