Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Vileda - Sfungjer pastrimi Vileda - Sfungjer pastrimi
Vileda - Sfungjer pastrimi Vileda - Sfungjer pastrimi

Çdogjë për Shtëpi / Artikuj Shtëpiakë

Vileda - Sfungjer pastrimi

nga Albpastrim sh.p.k

155 Lekë

Shitësi e nis produktin 3 ditë pasi ju të bëni porosinë.

Shtoje në Shportë

Sfungjer pastrimi me shtrese abrazive te lehte

  • Ideal per pastrimin e siperfaqeve delikate
  • Nuk gervisht
  • Pastron thelle

Madhesia: 15x7

Paketim x 10 cop