Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Car Camcorder Car Camcorder Car Camcorder Car Camcorder Car Camcorder Car Camcorder Car Camcorder Car Camcorder Car Camcorder Car Camcorder
Car Camcorder Car Camcorder Car Camcorder Car Camcorder Car Camcorder Car Camcorder Car Camcorder Car Camcorder Car Camcorder Car Camcorder

Elektronikë / Kamera

Car Camcorder

nga Grepi Outlet

4.300 Lekë

Kamera me DVR per makine me kend te gjere shikimi 170 °, me detektor levizjeje naten

 • G-Sensor: Po
 • Madhesia e ekranit LCD : 2.7 " LTPS 16:9
 • Chip: Novatek NT96620
 • Lente: 170 grade (°) A
 • Formati i file-ve: MOV.
 • Imazhi i sensorit: AR0330
 • Rezolucioni i videos: 1920*1080; 1280*720; 848*480; 640*480
 • Regjistrimi i formatit te videos: H.264, Audio: AAC
 • Gjuhet: Anglisht, Rusisht, Japonisht,Italisht, Kinezce
 • Fikja dhe ndezja automatike on/off: Suporton ndezjen dhe fikjen e kontrolluar automatike.
 • Nderfaqja: USB; HDMI; AV OUT
 • Detektor levizjeje: Po
 • Shikueshmeria naten: Po
 • Sinkronizim i kohes: Po
 • Formati i fotove: 1200W
 • Karte memorie Micro SD (MAX 32GB) (Nuk perfshihet)
 • Stereo : Po
 • Formati i videos: PAL/NTSC
 • Frekuenca: 50HZ/60HZ
 • Fuksioni USB: USB-Disk; PC-kamera; karikim
 • Ushqimi: 5V, 1A
 • Sistemet e suportuara: Windows 2000/XP/Vista/Windows 7/Windows 8, Mac

Paketimi permban:

 • 1 Kamera DVR makine G30
 • 1 Karikues makine
 • 1 Kabell USB
 • 1 Mbajtese xhami
 • 1 Manual perdorimi