Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
​Albania Open - Fanella Zyrtare

Veshje / Veshje sportive

​Albania Open - Fanella Zyrtare

nga Alket Islami

1.000 Lekë

Albania Open - Fanella zyrtare eskluzive vetëm në Grepi.al

Fanelle e kuqe me serigrafi të bardhë.

Cilësia : Sport - Profesioniste

Materiali: 100% pambuk