Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Komplet Çarçafësh Dopio

Çdogjë për Shtëpi / Set çarçafesh të qëndisur

Komplet Çarçafësh Dopio

nga Qendistari AGIA

6.500 Lekë

Shitësi e nis produktin 8 ditë pasi ju të bëni porosinë.

Shtoje në Shportë

Komplet çarçafësh dopio

Seti përfshin: Çarçaf jorgani (zarf), çarçaf dysheku dhe 5 jastëk

Materiali: Puplin (100% pambuk) i cilësise së parë