Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Altoparlant Bluetooth Portabel Altoparlant Bluetooth Portabel Altoparlant Bluetooth Portabel Altoparlant Bluetooth Portabel Altoparlant Bluetooth Portabel Altoparlant Bluetooth Portabel Altoparlant Bluetooth Portabel Altoparlant Bluetooth Portabel Altoparlant Bluetooth Portabel Altoparlant Bluetooth Portabel
Altoparlant Bluetooth Portabel Altoparlant Bluetooth Portabel Altoparlant Bluetooth Portabel Altoparlant Bluetooth Portabel Altoparlant Bluetooth Portabel Altoparlant Bluetooth Portabel Altoparlant Bluetooth Portabel Altoparlant Bluetooth Portabel Altoparlant Bluetooth Portabel Altoparlant Bluetooth Portabel

Elektronikë / Bokse Audio

Altoparlant Bluetooth Portabel

nga Grepi Outlet

2.900 Lekë
2.200 Lekë

Altoparlant Bluetooth Portabel - i papershkueshem nga uji, ideal per perdorim ne ambientet e tualetit dhe kur jeni ne dush per te degjuar muzik dhe per tiu pergjigjur celularit.

1.Altoparlant Bluetooth Portabel shumeperdorimsh

2.Modeli: BTS-32

3.Kualitet i larte audio

4.Altoparlant active surround

5.I papershkueshem nga uji dhe ideal per perdorim ne ambientet e tualetit dhe nen dush

6.Ka mikrofon te inkorporuar per tiu pergjigjur telefonatave te celularit.

7.Bateria: 3.7 V 400 mAH litium

8.Kohezgjatja: 6 ore pune

9.Koha e karikimit: 3 ore

10.Teknologjia Wireless: Bluetooth 3.0 + EDR,

11.Trasmetim ne frekuenca: 2.4 GHz

12.Distanca e trasmetimit: deri ne 10 m largesi nga pajisja bluetooth

13.Lloji i portes se karikimit: mini USB

14.Furnizimi me energji: DC 5V/ 100-120 mA

15.Klasa e papershkueshmerise nga uji: IPx4

16.Ngjyrat e produktit : E verdhe, Ciklamin

17.Permasat e altoparlantit: 85*85*60 mm

Paketimi permban :

Altoparlant me ngjyren qe keni perzgjedhur

Nje kabell karikues mini USB

Ne gjendje:

1 i verdhe dhe 1 pink.