Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Kamera Soocoo Kamera Soocoo Kamera Soocoo Kamera Soocoo Kamera Soocoo Kamera Soocoo Kamera Soocoo Kamera Soocoo Kamera Soocoo Kamera Soocoo
Kamera Soocoo Kamera Soocoo Kamera Soocoo Kamera Soocoo Kamera Soocoo Kamera Soocoo Kamera Soocoo Kamera Soocoo Kamera Soocoo Kamera Soocoo

Elektronikë / Aparatura Profesionale

Kamera Soocoo

nga Grepi Outlet

13.900 Lekë

Kamera SOOCOO S60, 1080P per video sportive, kunder ujit 60 m, kunder pluhurit dhe dridhjeve, kendi i filmimit 170 grade, 1.5 LCD HD, wifi.

1.Marka: SOOCOO

2.Modeli:SOOCOOS60

3.Rezolucioni i fotografive: ( 4032 x 3024 )Pixel( 12MP),( 3648 x 2736 )Pixel( 10MP),( 1920 x 1080 )Pixel( 2MP)

4.Rezolucioni i videove: ( 1920 x 1080 )Pixel(30fps),( 1280 x 720 )Pixel(60 fps),(848 x 480)Pixel(60fps),(640 x 480)Pixel(120fps)

5.Modeli i vitit : 2015

6.Lentet: F/2.0(f=3.15 mm)

7.Ekrani LCD: 1.5 " LCD HD me ngjyra

8.Lloji i baterise: Li-ion e karikueshme

9.Lloji i Sensorit: CMOS

10.Sensori i fotografis: Optina 0330

11.Zoom optik: 4X

12.Te dhena speciale: kunder ujit 60 m thellesi/ kunder dridhjeve /kunder pluhurit

13.Balancimi i te bardhes: Auto/Daylight/Cloudy/Tungsten /Fluorescent/Undersea

14.Suporton karte memorie mikro SD: maksimum deri ne 32GB

15.Formati i fotografive: JPEG

16.Formati i videove: MOV

17.Programim i voneses se kohes se regjistrimit: 3 Sekonda/ 10 Sekonda / 30 Sekonda

18.Flash: Suporton

19.ISO: Auto

20.Lloji i kartes: Micro SD

21.Dalje standarte per TV: NTSC/PAL

22.Menu ne gjuhet: Anglisht/Germanisht/Italisht/Chinese/Russian/Japanese/Korean/Polish/English/French/Spanish/Portuguese

23.Suporton sistemi Operativ : Android version 4.3 e siper ; IOS version 6.0 e siper

24.Kunder dridhjeve: PO

25.Formate filmimi: 1080(30fps)/720P(60fps)/720P(30fps)H.264

26.Exclusive:Ore telekomande 2.4G wireless diving

27.Kapacitet i larte baterie: 1050mha

28.Ngjyrat e produktit : Portokalli + e zeze

29.Dimensionet e kameres: 65*55*45mm

30.Dimensionet e ores telekomande: 53*37mm

Paketimi permban :

 • Kamera: 1 cope
 • Ore telekomande: 1cope
 • Bazament: 1 cope
 • Kapse biciklete: 1 cope
 • Pershtates mbajtese: 1 cope
 • Adaptore: 1 cope
 • Shirit ngjites 3M: 2 cope
 • Fashete shtrenguese: 1 cope
 • Karikues standart europian: 1 cope
 • Kabell micro USB: 1 cope
 • Bateri e karikueshme Litium: 1 cope (1050 mah)
 • Canta e transportit kunder ujit: 1 cope
 • Manual perdorimi: 1 cope ( ne gjuhen Angleze)