Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Bluze Sportive Bluze Sportive Bluze Sportive
Bluze Sportive Bluze Sportive Bluze Sportive

Veshje / Bluza

Bluze Sportive

nga KJL & Co

2.500 Lekë

Shitësi e nis produktin 1 ditë pasi ju të bëni porosinë.

Shtoje në Shportë

BLUZE SPORTIVE UNISEX

Model: Bluze Unisex Krienko M4W1511C 100% Cotton

Ngjyra : Gri (si ne foto )

Masat : XS, S, M, L, XL

Cmimi: 2.500 Leke