Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Tuta sportive Tuta sportive
Tuta sportive Tuta sportive

Veshje / Veshje sportive

Tuta sportive

nga KJL & Co

2.800 Lekë

Shitësi e nis produktin 1 ditë pasi ju të bëni porosinë.

Shtoje në Shportë
TUTA SPORTIVE UNISEX
Model: Tuta Unisex Krienko M1W1580 100% PAMBUK

Ngjyrat : Gri e erret , Melange (Gri e lehte )

Masat: XS, S, M, L XL

Cmimi: 2.800 Leke