Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Komplet Çarçafësh për Bebe (100% pambuk)

Çdogjë për Shtëpi / Set çarçafesh të qëndisur

Komplet Çarçafësh për Bebe (100% pambuk)

nga Qendistari AGIA

3.500 Lekë

Shitësi e nis produktin 8 ditë pasi ju të bëni porosinë.

Shtoje në Shportë

Seti përmban: çarçaf dysheku, çarçaf mbuloje, këllëf jastëku.

Materiali copës: Puplin 100% pambuk

Kompleti ka keto permasa: Çarçafi i dyshekut 115 x 150 cm, çarçafi i jorganit 115 x 170 cm, jastëku 60 x 45 cm, por mund të bëhet dhe me përmasat që dëshironi.