Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Shall i Punuar me Dorë Shall i Punuar me Dorë
Shall i Punuar me Dorë Shall i Punuar me Dorë

Veshje / Shall për Femra

Shall i Punuar me Dorë

nga Grepi Outlet

1.000 Lekë

Shitësi e nis produktin 7 ditë pasi ju të bëni porosinë.

Shtoje në Shportë

Shall i punuar me dorë.

Produkt i veçantë në stil që nuk duhet ti mungojë garderobës tuaj. Material cilësor që i reziston kohës . Ide interesantë për dhuratë. Larmishmëri ngjyrash.