Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Dyshek Treçereksh Amber Standard

Çdogjë për Shtëpi / Dyshek

Dyshek Treçereksh Amber Standard

nga Amber

33.000 Lekë

Dyshek Treçereksh

Përmasat: 140x190cm

Amber Standart është dyshek ekonomik i linjës Amber,me një trashësi prej 20cm, material i brendshëm Evolve me 12 vjet garanci. Mbulesë me përmbajtje pambuku organik, Anti Alergjik dhe Anti Bakterial

Oferta e momentit është që për blerjen e çdo dysheku merni si dhuratë 1Jastëk, 1 Jorgan dhe transportin falas.