Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Dyshek Dopjo Amber Aloe Vera

Çdogjë për Shtëpi / Dyshek

Dyshek Dopjo Amber Aloe Vera

nga Amber

53.990 Lekë

Dyshek Dopjo

Përmasat: 200x220cm

Dysheku ka një trashësi prej 21 cm, materiali i brendshëm Evolve me 12 vjet garanci. Ka një mbulesë me përmbajtje pambuku organik me vetajrosje, anti alergjik dhe anti bakterial.

Oferta e momentit është që për blerjen e çdo dysheku dopjo merni si dhuratë 2Jastëk, 1 Jorgan dhe transportin falas