Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Dyshek Treçereksh Amber Aloe Vera

Çdogjë për Shtëpi / Dyshek

Dyshek Treçereksh Amber Aloe Vera

nga Amber

40.000 Lekë

Dyshek Treçereksh

Përmasat: 140x200cm

Dysheku ka një trashësi prej 21 cm, materiali i brendshëm Evolve me 12 vjet garanci. Ka një mbulesë me përmbajtje pambuku organik me vetajrosje, anti alergjik dhe anti bakterial.

Oferta e momentit është që për blerjen e çdo dysheku merni si dhuratë 1Jastëk, 1 Jorgan dhe transportin falas