Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Dyshek Dopjo Amber Air

Çdogjë për Shtëpi / Dyshek

Dyshek Dopjo Amber Air

nga Amber

54.000 Lekë

Përmasat: 180x200cmDyshek Dopjo

Dysheku ka një trashësi prej 25 cm, materiali i brendshëm Evolve me 12 vjet garanci. Ka një mbulesë me përmbajtje pambuku organik me vetajrosje, anti alergjik dhe anti bakterial.

Oferta e momentit është që për cdo dyshek merni si dhuratë 2 Jastëk, 1 Jorgan dhe transporti falas.