Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Komplet Çarçafësh Dopio

Çdogjë për Shtëpi / Set çarçafesh të qëndisur

Komplet Çarçafësh Dopio

nga Qendistari AGIA

4.500 Lekë

Shitësi e nis produktin 7 ditë pasi ju të bëni porosinë.

Shtoje në Shportë

Set çarçafësh dopio.

Seti përmban: çarçaf dysheku, çarçaf mbuloje, 2 këllëf jastëku.

Përmasat: Çarçaf dysheku: 240 x 250 cm, Çarçaf mbuloje: 240 x 280 cm,

Materiali copës: Puplin 100% pambuk