Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Komplet Çarçafësh Dopio me Logon e Gjermanisë

Çdogjë për Shtëpi / Set çarçafesh të qëndisur

Komplet Çarçafësh Dopio me Logon e Gjermanisë

nga Qendistari AGIA

7.000 Lekë

Shitësi e nis produktin 7 ditë pasi ju të bëni porosinë.

Shtoje në Shportë

Set çarçafësh dopio me Logo për Botërorin

Çarçafët bëhen me logo të ekipeve të ndryshme.

Seti përmban: çarçaf dysheku, çarçaf mbuloje, 2 këllëf jastëku.

Përmasat: çarçaf dysheku: 230 x 150 cm, çarçaf mbuloje: 270 x 150 cm, Jastëku: 90 x 62 cm

Materiali copës: Puplin 100% pambuk

Ngjyra copes: Bardhë, zezë, kuqe, e verdhë