Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Motor Elektrik Profesional   Flower - 2015 Motor Elektrik Profesional   Flower - 2015
Motor Elektrik Profesional   Flower - 2015 Motor Elektrik Profesional   Flower - 2015

Mjete Lundrimi / Motor

Motor Elektrik Profesional Flower - 2015

nga YAMAHA MARINE CROATIA

65.500 Lekë
63.000 Lekë

Shitësi e nis produktin 5 ditë pasi ju të bëni porosinë.

Shtoje në Shportë

Një motor perfekt, Profesional ....që mund të përdoret edhe nga mosha të vogla. Përshtatet me të gjitha gomonet dhe varkat, motori është Full Ecco, punon me një bateri makine 100 Amp, ka autonomi deri në 6 orë lundrimi, motori është Display digital, tregon gjendjen e baterisë, përshtatet për ujra të ëmbla edhe të kripura dhe shumë i lehtë për tu përdorur.

Motori ka 5 shpejtesi per te ecur para dhe 3 per indjetro .

Ju mirepresim .