Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Set pompe gjiri Avent Set pompe gjiri Avent
Set pompe gjiri Avent Set pompe gjiri Avent

Artikuj për Fëmijë / Artikuj për Bebe

Set pompe gjiri Avent

nga Grepi Outlet

7.990 Lekë

Set pompe gjiri Avent SCF330/20. Seti përmban pompën e gjirit, shishen e biberonit bashkë me biberonin për të ushqyer beben tuaj në mënyrë natyrale.