Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Set kapakësh për gota Avent

Artikuj për Fëmijë / Shishe biberon

Set kapakësh për gota Avent

nga Grepi Outlet

990 Lekë

Set kapakësh për gota Avent SCF614/10. Seti përmban 10 copë që puthiten plotësisht me got[n duke bëre te sigurt mbajtjen e ushqimit te fëmijëve tuaj. Janë të lehtë për tu pastruar edhe në pjatalarëse.