Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Shishe biberoni AVENT

Artikuj për Fëmijë / Shishe biberon

Shishe biberoni AVENT

nga Grepi Outlet

1.090 Lekë

Shishe biberoni Avent SCF686/17. Përmban 260 ml, lejon futjen e ajrit në shishe jo ne barkun e bebes tuaj, duke lejuar ushqyerjen natyrale të bebes. Përdoret për bebe te sapolindur dhe të gjitha moshave.