Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Bluze Bluze Bluze
Bluze Bluze Bluze

Veshje / Bluza

Bluze

nga Stef

6.440 Lekë
4.060 Lekë

Bluzë për meshkuj me jakë v, materiali prej pambuku dhe mikrofibre e bën këtë produktë cilësor. Disponohet vetëm në ngjyrë të Zezë dhe në masën S nga Stef Jeans.