Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
 OPTIMAL Llampë SPOT COB LED 4W, GU10  OPTIMAL Llampë SPOT COB LED 4W, GU10  OPTIMAL Llampë SPOT COB LED 4W, GU10
 OPTIMAL Llampë SPOT COB LED 4W, GU10  OPTIMAL Llampë SPOT COB LED 4W, GU10  OPTIMAL Llampë SPOT COB LED 4W, GU10

Llampa ndriçimi / Llampa LED

OPTIMAL Llampë SPOT COB LED 4W, GU10

nga OPTIMAL

1.700 Lekë

Fuqia: 4W; Këndi: 40°; No Dimmable
Tensioni: 100-245V / 50Hz; Xokola: GU10
Jetëgjatësia: 40000 orë
Ndriçimi: 270 Lumen
Ngjyra: 3000 Kelvin
Përmasat (mm): 50 x 62,5
COB LED: SHARP - Made in JAPAN
Garancia: 2 vjet