Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
OPTIMAL SPOT COB LED 4W OPTIMAL SPOT COB LED 4W OPTIMAL SPOT COB LED 4W
OPTIMAL SPOT COB LED 4W OPTIMAL SPOT COB LED 4W OPTIMAL SPOT COB LED 4W

Llampa ndriçimi / Llampa LED

OPTIMAL SPOT COB LED 4W

nga OPTIMAL

1.700 Lekë

OPTIMAL SPOT COB LED 4W
Fuqia: 4W; Këndi: 56°; No Dimmable
Tensioni: 100-245V / 50Hz
Jetëgjatësia: 40000 orë
Ndriçimi: 300 Lumen
Ngjyra: 4200 Kelvin
Përmasat (mm): D86 x H45, Vrima: 75-80
COB LED: SAMSUNG - Made in KOREA
Garancia: 2 vjet