Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
OPTIMAL Llampë LED 9W, E27 OPTIMAL Llampë LED 9W, E27
OPTIMAL Llampë LED 9W, E27 OPTIMAL Llampë LED 9W, E27

Llampa ndriçimi / Llampa LED

OPTIMAL Llampë LED 9W, E27

nga OPTIMAL

1.600 Lekë

OPTIMAL Llampë LED 9W, E27
Fuqia: 9W; Këndi: 170°; No Dimmable
Tensioni: 100-245V / 50Hz; Xokola: E27
Jetëgjatësia: 40000 orë
Ndriçimi: 750 Lumen
Ngjyra: 4200 Kelvin
Përmasat (mm): 59,5 x 113
LED: SAMSUNG - Made in KOREA
Garancia: 2 vjet