Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
OPTIMAL Llampë LED QIRI 3W, E14 OPTIMAL Llampë LED QIRI 3W, E14
OPTIMAL Llampë LED QIRI 3W, E14 OPTIMAL Llampë LED QIRI 3W, E14

Llampa ndriçimi / Llampa LED

OPTIMAL Llampë LED QIRI 3W, E14

nga OPTIMAL

950 Lekë

OPTIMAL Llampë LED QIRI 3W, E14

Fuqia: 3W; Këndi: 330°; No Dimmable
Tensioni: 100-245V / 50Hz; Xokola: E14
Jetëgjatësia: 40000 orë
Ndriçimi: 190 Lumen
Ngjyra: 2900 Kelvin
Përmasat (mm): 36 x 102
LED: SAMSUNG - Made in KOREA
Garancia: 2 vjet