Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Kepuce femijesh Primigi Kepuce femijesh Primigi
Kepuce femijesh Primigi Kepuce femijesh Primigi

Artikuj për Fëmijë / Artikuj për Bebe

Kepuce femijesh Primigi

nga Grepi Outlet

4.000 Lekë

Pershkrimi:

Kepuce origjinale italiane te markes se njohur italiane Primigi.

Cilësi të garantuar dhe risi teknologjike!

Për mbi 35 vjet Primigi mendon ekskluzivisht për mirëqenien e fëmijës në realizimin e produkteve sa me cilesore.

Ecuria e produkteve të Primigi, materialet e përdorura, dhe vemendja qe i kushtohet detajeve do t'ju bejne te dashuroheni me produket e shumta qe ofron.

Specifikat:

Masa Nr 18