Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Multipower Mass Gainer Multipower Mass Gainer
Multipower Mass Gainer Multipower Mass Gainer

Suplemente shtesa Ushqimore / Proteina

Multipower Mass Gainer

nga Grepi Outlet

6.500 Lekë

Përzierje ekuilibruar me karbohidrate dhe proteina ne raportin 1 : 3 . specifike, projektuar për të mbështetur rritjen e masesmuskulare dhe forces. Per 1 porcion 100 gr ne 400 ml qumeshtme shume yndyre ,ka 600 kalori. Mund te merret 2 here ne dite ,para dhe pas stervitjes.