Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Bluzë adidas me mëngë të shkurtra e Anglisë Bluzë adidas me mëngë të shkurtra e Anglisë
Bluzë adidas me mëngë të shkurtra e Anglisë Bluzë adidas me mëngë të shkurtra e Anglisë

Veshje / Bluza

Bluzë adidas me mëngë të shkurtra e Anglisë

nga adidas & Reebok Albania (BALKAN SPORT shpk)

7.000 Lekë
3.300 Lekë

Bluzë me mëngë të shkurtra futbolli