Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Set Bizhuteri, Varse dhe Byrzylyk

Bizhuteri / Sete

Set Bizhuteri, Varse dhe Byrzylyk

nga Grepi Outlet

2.700 Lekë

Set bizhuteri varse dhe byrzylyk dore.

Materiali çelik, i punuar në formë lulesh i dekoruar me perl industriale.

Masa : One Size