Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Bluzë për femra

Veshje / Bluza

Bluzë për femra

nga Grepi Outlet

2.000 Lekë

Zgjidh Dokumentin

Shitësi e nis produktin 7 ditë pasi ju të bëni porosinë.

Shtoje në Shportë

Bluzë e shkurtër për femra.

Punuar me dorë me fije akrilik.