Grepi.al - Platforme e sigurte per shitje dhe blerje online
Gotë birre e personalizuar

Çdogjë për Shtëpi / Zbukurime

Gotë birre e personalizuar

nga Grepi Outlet

1.200 Lekë

Zgjidh Dokumentin

Gotë birre e personalizuar.

Vëllimi: 330 ml.

Materiali: Porcelan.

Ju mund të porositni gotën me foton tuaj te preferuar. Per te derguar foton tuaj, klikoni tek butoni blu "ngarko dokumentin".